Holky&kluci

Když jsou holky spolu na chatě, jedí chleby s řepovou pomazánkou, obědvaj zapečenou zeleninu, hrajou si s capartem a choděj na procházky. Spát jdou po půlnoci potom, co si zahrály pexeso a vypily dvě lahve vína a ráno je budí dětský žvatlání. U snídaně zkontrolujou složení hummusu z Lidlu, ukliděj, zametou a vytřou, vydaj se na vlak a začnou se bavit o tom, jakou maj chuť na párek v rohlíku a hranolky.

Na fast foodový jídlo je berou kluci. Samy by tam nešly, ale kluci maj rádi hamburgery a hot dogy se slaninou a karamelizovanou cibulí. A holky vlastně taky. Dvakrát do měsíce mi matka řekne: „Muži a ženy nejsou stejný, díky bohu.“ Je to většinou odpověď na můj monolog o vztazích. Co kdo udělal a neudělal a jaký to kdo má, kdo se s kym pohádal, kdo se rozešel a zase sešel. Vztahy. Vděčný téma. A uklízecí návyky. Máma sice říká, jak ráda uklízí a jak je touha po čistotě výsadou především žen, ale když jí řeknu, že jsem měla několik spolubydlících a ty největší prasata byly vždycky holky, nemá moc co dodat.

Když jsou holky spolu na chatě, bavěj se o cvičení a ráno vyrazej ven, vrátěj se odpoledne a nejedí maso, protože na něj nemaj chuť. Když jsou na chatě s klukama, kluci prahnou po pořádný pečínce a jdou koupit flákotu a libujou si, jak jí naložej a sbíhaj se jim sliny. Holky si pak daj taky a rády. Holky pijou víno a kluci pivo, kluci choděj každou chvíli ven na cigáro a holky maj chuť na trávu a všichni se pak potkaj na chodbě napůl v bundách a pantoflích a jsou všichni opilý a rozněžnělý. Holky toho hodně namluvěj a vypijou a rády se fotěj a smějou a taky rozebíraj druhý. Povídaj si jedna přes druhou, ale rozuměj si, nic jim neunikne a musej vždycky všechno probrat. Klukům stačí, když jsou holky spokojený.

P1340055-001

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s